Tõukatse harjutuskatse 3.septembril 2011 Jõgevamaal

RETRIIVERITE TÕUKATSE HARJUTUSKATSE JÕGEVAMAAL
SAARE JÄRVE ÄÄRES 
03. SEPTEMBER 2011
KOHTUNIK: KOIT LATIK

Tõukatse saagiga sooritanud koer saab taotleda rahvusvahelise FCI töösertifikaadi, mis annab õiguse registreerida koera kõigil näitustel kasutusklassi ning võimaldab kinnitada EST CH tiitli.

Tõukatse dummyga sooritanud koer saab taotleda rahvusliku töösertifikaadi, mis annab õiguse registreerida koera rahvuslikel-, rühma- ja erinäitustel kasutusklassi ning võimaldab kinnitada EST CH tiitli

Osavõtjate arv on piiratud. Registreerimine toimub kuni vabu kohti on. Korraldustoimkond teatab registreerunutele, registreerimise lõppedes, harjutuskatse täpse algusaja ja koha.

Korraldustoimkond vajab katsetel abilisi (vet.passi kontroll, inimeste juhenda- mine paadimees, saagi otsimisalale asetaja). Abilistele soodustus koera registreerimistasus. Andke oma huvist aidata teada enne koera registreerimist.

3. septembri harjutuskatsele registreemiseks on vaja:

Saatke need dokumendid .
Koer on registreeritud kui kõik dokumendid on edastatud.
Kindlasti märkige oma toimiv e-mail ja mobiilinumber, et korraldajad saaksid teile operatiivselt teavet edastada

Infot harjutuskatse kohta saate telefonil 50 22349 (Kristina)

OSALEMISTASU

kuni 25.08.2011
EKRÜ / ERTÜ liikmele
23 EUR
Kõigile teistele
28 EUR

Harjutuskatsete osalustasu palume kanda Eesti Kuldsete Retriiverite Tõuühingu arvele: SWEDBANK a/a 221013414776. Selgituseks kirjutage enda nimi ja “harjutuskatse september 2011”

Koer peab olema märgistatud kas mikrokiibi või tätoveeringuga. Katsele palume osalejatel kaasa võtta koera vaktsineerimisraamat, vaktisi- neerimisnõuded on samasugused nagu EKL näitustel.