Sertifikaadiõigusega erinäitus kuldsetele retriiveritele 13. august 2011

Koht: Vehendi, Tartumaa

Kohtunik: Hr. Kjell Svensson, kennel Seacrest, Rootsi

Korraldaja: Eesti Kuldsete Retriiverite Tõuühing

näitusetoimkond jätab endale õiguse muuta vajadusel kohtunike

Info: Kalvo Kriisk +372 50 47 699, Merike Kalle +372 53 586 378, e-mailil  ning koduleheküljel http://www.kuldne.ee
Näitus on kinnitatud EKL näituste kalenderplaanis.
Antud näitus on drive-in näitus. See tähendab, et Teil on lubatud saabuda näitusepaigale ligikaudu 1 tund enne Teie ringi algust ja lahkuda kohe pärast hindamise lõppu juhul, kui Teie koer ei osale lisavõistlustel.
Koer peab olema vaktsineeritud vastavalt veterinaarteenistuse ja Eesti Kennelliidu nõuetele.
NB! Kõik koerad peavad näitusel osalemiseks olema märgistatud (ID-tätoveering või mikrokiip)

Näituse klassid:

Beebiklass – koerad vanuses 4 – 6 kuud, valitakse Tõu Parim Beebi.
Kutsikaklass – koerad vanuses 6 – 9 kuud, valitakse Tõu Parim Kutsikas.
Juunioriklass – koerad vanuses 9 – 18 kuud, ei võistle  SERT’le. Võistlevad JUN SERT-ile, Tõu Parima Juuniori ja Tõu Parima nimetusele.
Noorteklass – koerad vanuses 15-24 kuud, võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima nimetusele
Avaklass – koerad vanemad kui 15 kuud, võistlevad  SERT’le ja Tõu Parima nimetusele.
Kasutusklass – koerad vanemad kui 15 kuud, võistlevad  SERT’le ja Tõu Parima nimetusele. Registreerimiseks nõutav tõualase katse sooritamise tõend. Tõend peab olema lisatud registreerimisavaldusele.
Tšempioniklass
– koerad vanemad kui 15 kuud, võistlevad  SERT’le ja Tõu Parima nimetusele. Registreerimiseks nõutav tðempionidiplomi koopia. Koopia peab olema lisatud registreerimisavaldusele.
Veteraniklass – koerad vanemad kui 8 aastat, ei võistle  SERT’le. Võistlevad Tõu Parima Veterani ja Tõu Parima nimetusele. Kasvatajaklass – Klassis hinnatakse ühe kasvataja või kenneli samatõulist 4-koeralist rühma, kes on pärit vähemalt kahest erinevast vanemate kombinatsioonist ning antud näitusel saavutanud vähemalt hinde “VÄGA HEA”. Klassis ei saa osaleda kutsikad.
Järglasteklass – Klassis hinnatakse isast või emast aretuskoera koos nelja järglasega, kes on pärit vähemalt kahest erinevast kombinatsioonist ning antud näitusel saavutanud vähemalt hinde “VÄGA HEA”. Klassis ei saa osaleda kutsikad. Aretuskoer ei pea osalema näituse võistlusklassis.
Paaride võistlus – Klassis hinnatakse ühele omanikule kuuluvat ning ühe händleri poolt esitatavat, samatõulist isasest ja emasest koerast koosnevat paari. Need koerad on sellel näitusel saavutanud vähemalt hinde “VÄGA HEA”. Klassis ei saa osaleda kutsikad

Registreerimine:

Palun makske registreerimistasu Eesti Kuldsete Retriiverite Tõuühingu arvelduskontole 22 101 341 4776 Swedbank ning saatke registreerimisleht (KOHUSTUSLIK) koos koopiaga tõutunnistusest (kui EKL andmebaasis olemas pole vaja), tšempioni või kasutusklassi registreerimisel lisage koopia tðempiontiitli või töökatsete sooritamise kinnitusest (kui EKL andmebaasis olemas pole vaja) ja maksekorraldusest (selgitusse märkige koera nimi ja omanik) postiga aadressil Merike Kalle, Poldri 1-29, Ülenurme 61714 Tartumaa (reg dokumendid saatke ainult lihtpostiga) või e-mailiga aadressil: .

NB! Arvesse lähevad ainult õigeaegselt saabunud dokumendid ja laekumised! Kõik ülekandega seotud kulud tasub saatja! Reklaam kataloogis: 1 must-valge leht 10 EUR:  – tähtaeg 24.07.2011

NÄITUSELE REGISTREERIMISLEHT

Hinnakiri:

Kuni 03.07.11 Kuni 24.07.11
beebi, kutsikas, veteran 15 EUR (EKRÜ liikmele 10 EUR, üle 10.a veteran tasuta) 15 EUR (EKRÜ liikmele 10 EUR, üle 10.a veteran tasuta)
Koer 25 EUR (EKRÜ liikmele 20 EUR) 40 EUR (EKRÜ liikmele 35 EUR)
Sama omaniku järgmine koer* 23 EUR (EKRÜ liikmele 18 EUR) 30 EUR (EKRÜ liikmele 25 EUR)
Paar 10 EUR (EKRÜ liikmele 5 EUR) 10 EUR (EKRÜ liikmele 5 EUR)
Kasvataja ja järglaste klass tasuta tasuta

Omaniku järgmise koera soodustus ei kehti, kui esimese koera eest on tasutud beebi-, kutsika või veteranklassi hind, soodushind kehtib omaniku järgmistele koertele nende üheaegsel registreerimisel 1. koeraga, kelle eest on tasutud täishind.