RV – Rahvusvaheline näitus – võisteldakse SERTile ja CACIBile
KT – Kõikide tõugude näitus – võisteldakse SERTile
RN – Rühmanäitus
ERI – Erinäitus
MA – Mitteametlik näitus – näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show
Kuupäev | Näitus | Kohtunik | Registreerimis tähtajad |
---|---|---|---|
6.04.2024 | RAKVERE (KT) | Marian Draganescu, RO | ** 13.03 |
7.04.2024 | RAKVERE (KT) | Shaun Watson, CY | ** 13.03 |
13.04.2024 | TALLINN (RV) – Tallinna Võitja 2024 | Lois Wilson, UK | **16.02 ***29.03 |
4.05.2024 | LUIGE (KT) | Vesa Lehtonen, FI | * 6.03 ** 19.04 |
5.05.2024 | LUIGE (KT) | Helen Tonkson, EE | * 6.03 ** 19.04 |
11.05.2024 | SÄREVERE (RN) – jahikoerte erinäitus | Helina Simberg, EE | * 1.05 |
25.05.2024 | SULBI (KT) | Kristel Ratnik-Soosaar, EE | * 17.03 ** 6.05 |
26.05.2024 | SULBI (KT) | Luis Gorjäo Herriques, PT | * 17.03 ** 6.05 |
1.06.2024 | TALLINN (RV) – Eesti Võitja 2024 | Francisco Salvador Janeiro, PT | ** 22.04 *** 13.05 |
2.06.2024 | KUMNA (ERI) – kuldse retiiveri erinäitus | Antonio Lopez Noguera,ES & Sue Towers, UK | * 29.04 ** 13.05 |
29.06.2024 | LUIGE (KT) | Linda Jürgens, EE | * 15.04 ** 3.06 |
30.06.2024 | LUIGE (KT) | Veli-Pekka Kumpumäki, FI | * 15.04 ** 3.06 |
6.07.2024 | ÜLENURME (KT) | Wilma Strijbos, NL | * 28.04 ** 03.06 *** 14.06 |
7.07.2024 | ÜLENURME (KT) | Bojan Matakovic, HR | * 28.04 ** 03.06 *** 14.06 |
12.07.2024 | PÄRNU (RN) | Jessie Henriette Boregaard Madsen, DK | * 19.05 ** 20.06 |
13.07.2024 | PÄRNU (RV) | Johnny Andersson, SE | * 31.03 ** 19.05 *** 20.06 |
14.07.2024 | PÄRNU (RV) | Helin Tenson, FI | * 31.03 ** 19.05 *** 20.06 |
19.07.2024 | TARTUMAA (KT) | Fernando Madeira Rodrigues, PT | * 19.05 ** 30.06 *** 8.07 |
20.07.2024 | TARTUMAA (KT) | Catherine Rooney, IE | * 19.05 ** 30.06 *** 8.07 |
21.07.2024 | TARTUMAA (KT) | Lokodi Csaba Zsolt, RO | * 19.05 ** 30.06 *** 8.07 |
26.07.2024 | LUIGE (KT) | ||
27.07.2024 | LUIGE (KT) | ||
28.07.2024 | LUIGE (KT) | ||
3.08.2024 | LUUNJA (RN) | ||
4.08.2024 | LUUNJA (RN) | ||
10.08.2024 | OTEPÄÄ (KT) | Yvonne Jaussi, CH | * 7.06 ** 19.07 *** 26.07 |
11.08.2024 | OTEPÄÄ (KT) | Katarzyna Szutkiewicz, PL | * 7.06 ** 19.07 *** 26.07 |
17.08.2024 | LUIGE (RV) – Balti Võitja 2024 | Hans Stigt, NL | * 29.04 ** 30.06 *** 29.07 |
18.08.2024 | LUIGE (ERI) – retriiverite erinäitus | Jennie Andersson, SE | |
24.08.2024 | HAAPSALU (KT) | ||
25.08.2024 | HAAPSALU (KT) | ||
7.09.2024 | SÄREVERE (RN) – jahikoerte erinäitus | ||
8.09.2024 | HARJUMAA (ERI) – retriiverite erinäitus | ||
14.09.2024 | LUIGE (RV) | ||
15.09.2024 | LUIGE (KV) | ||
5.10.2024 | RAKVERE (KT) | ||
6.10.2024 | RAKVERE (KT) | ||
18.10.2024 | TALLINN (RV) | ||
19.10.2024 | TALLINN (RV) | ||
20.10.2024 | TALLINN (RV) | ||
9.11.2024 | TARTU (RV) | ||
10.11.2024 | TARTU (RV) | ||
23.11.2024 | NARVA (RV) | ||
24.11.2024 | NARVA (RV) |