Retriiverite tasemekatse – 19.05.2019

19.mai 2019 retriiverite tasemekatse Jõgevamaal  Saare järve ääres

Kohtunik Ossi Kähärä, Soome

Retriiverite tasemekatse on mõeldud retriiverite tõukatse läbinud koertele ning selle eesmärgiks on hinnata koera suutlikkust toimida kasutuskõbliku jahikoerana (juhitavus, sõnakuulelikkus, iseseisev töö) retriiverile tüüpilises jahiolukorras. Katse on üles ehitatud pidades silmas, et sooritatavad ülesanded vastaksid võimalikult palju tõelisele jahiolukorrale. Katsetel antakse koerale vastavalt tema oskustele järk (I, II, III) ja võistlemine toimub kolmes klassis- alg, ava ja võitjaklassis ning järgmisse klassi pääsemiseks tuleb saavutada võisteldava klassi I järk. Loe edasi

Retriiverite erinäitus 01.06.2019

Aeg: 01.06.2019 kell 11:00
Koht: Luige näituseväljak (Luige baas, Luige alevik, Kiili vald, Harjumaa, 75404

Lisainfo: Kalvo Kriisk (+372 504 7699)

FB üritus

      

Ajakava:

Laupäev / Saturday 01.06.2019
RING 1
Kohtunik / Judge: Fiona Coward-Scholes, United Kingdom
KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER (111) 77 11:00
Kokku / Total 77
RING 2
Kohtunik / Judge: Yvonne Jaussi, Switzerland
LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER (122) 52 11:00
SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER (121) 13 13:45
NOVA SCOTIA RETRIIVER / NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEVER (312) 6
KIHARAKARVALINE RETRIIVER / CURLY COATED RETRIEVER (110) 2
Kokku / Total 73

Programm:

10:00 – Siisepääs näitusele / doors open
11:00 – Hindamine ringides / Judging in the rings
ca 15:30 – lõppvõistlused / final rings

Lõppvõistlus Kohtunik
Parim Beebi Fiona Coward-Scholes, UK
Parim Kasvataja Yvonne Jaussi, CH
Parim Kutsikas Fiona Coward-Scholes, UK
Parim Paar Fiona Coward-Scholes, UK
Parim Töökoer Yvonne Jaussi, CH
Parim Veteran Yvonne Jaussi, CH
Parim Juunior Yvonne Jaussi, CH
BIS Fiona Coward-Scholes, UK

Platsi kaart:


Kohtunikud:

Fiona Coward-Scholes, Suurbritannia (kennel Rossgilde) Yvonne Jaussi, Šveits (kennel Neala’s)
kuldne retriiver kõik teised retriiverid

Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtunike muuta!

Loe edasi

Üldkoosolek 17.02.2019

MTÜ Eesti Kuldsete Retriiverite Tõuühing kutsub kokku üldkoosoleku 17.02.2019 kell 11:00 MTÜ Lõuna-Eesti Koertekeskuse ruumides – Saekoja 36a, Tartu

Päevakord:

  1. Koosoleku päevakorra kinnitamine, juhataja ja häältelugemiskomisjoni valimine
  2. 2018.a tegevusaruanne
  3. Revidendi ettekanne
  4. 2018.a. majandusaastaaruande kinnitamine
  5. 2019.a. tegevusplaan
  6. Juhatuse ja revidendi tagasikutsumine
  7. Juhatuse ja revidendi valimine

Käesolevaga tuletab juhatus meelde, et üldkoosolek on otsustusvõimeline,
kui sellest võtab osa või on esindatud iga nelja EKRÜ liikme kohta 1 EKRÜ
liige.
Kõigil kel ei ole võimalust osaleda üldkoosolekul palume edastada
digitaalselt allkirjastatud volitus hiljemalt 16.02  või toimetada
orginaalallkirjaga volitus toimumis päeval koosoleku juhatajale

Mitteametlik töökatse koos treeninguga

 

02.03-03.03 Eesti Kuldsete Retriiverite Tõuühing korraldab esimese mitteametliku töökatse ja treeningu

 

On neli erinevat tasemeklassi, seega on väga oodatud juba võistlevatele tiimidele ka algajad koerad ja koerajuhid.

LAUPÄEVAL 02.03.19 toimuvad võistlused, kus on oodatud nii võistlejad kui ka kõik huvilised.

PÜHAPÄEVAL 03.03.19 toimuvad treeningud. Osaleda saavad nii algajad kui ka edasijõudnud. Lisaks toimub ka info tundi, kus räägitakse baaskoolitusest tõuomaste katsete alustamiseks ning tutvustatakse erinevaid katselinde.

Kohtunikud ja treenerid on :
Tatjana Zamorskaja
Külli Laur
Maria Grigorjeva
Pille Kurm

Toimumiskoht Udu Talu (Jõgevamaa, Palamuse)

asukoht

AVATUD on on-line

registreerimine :

Küsimuse korral:
, +372 53414554 (eesti keeles)
harm., +372 56835962 (vene keeles)

+372 56991099 (eesti, vene , inglise, soome)

Töökatse, majutuse- ja toitlustusel eest tasumine kohapeal sularahas

Sponsor:

Fotokonkurss 2019

Fotokonkurss “Kalender 2019”

EKRÜ kuulutab ühingu liikmete vahel välja fotokonkursi parimate piltide leidmiseks EKRÜ 2019 (veebruar 2019 – jaanuar 2020) lauakalendrisse!
Valituks osutuvad kõige rohkem “Meeldib/Like” hääli saanud fotod. Hääletus viiakse läbi FB EKRÜ liikmete grupis (https://www.facebook.com/groups/625193844239590/ 
 ) kuni 10.01.2019 
NÕUDMISED FOTODELE

  • Saata võib vaid neid pilte, mille autor ise ollakse.

  • Arvesse lähevad vaid digifotod, mille pikema külje pikkus on vähemalt 2000 pikslit (st. kui on tegu 2:3 proportsioonis fotoga, siis on väikseim lubatud mõõt 2000×1333; kui on tegu ruut formaadiga, siis 2000×2000 pikslit jne.) ja mis on .jpg formaadis.

  • Iga osaleja võib saata kuni kaheksa (8) fotot (kaks per kategooria), varem samal võistlusel osalenud või teistel võistlustel auhinnatud või äramärgitud tööd ei tohi osaleda.

  • Fotod võivad olla pildistatud digitaalselt või filmilt digitaliseeritud.

  • Fotodele ei ole lubatud lisada tekste ega muid kujunduslikke elemente.

  • Mitte saata linke fotodele digialbumis.
    KATEGOORIAD
    Võisteldakse neljas klassis:

KEVAD
SUVI
SÜGIS
TALV

Iga pilt võistleb vaid ühes kategoorias.
Fotode esitamise tähtaeg on 31. detsember 2018.
Fotod palume saata e-mailile .
Peale seda pannakse pildid hääletuseks FB lehele

NB! Kõik veebruari erinäitusel 2019.a. osalevad koerad saavad kalendri kingituseks. Kõigil teistel, kes soovivad kalendrit palutakse teha tellimus e-mailile    ning tasuda (10 eurot/kalender) EKRÜ arvele hiljemalt 27.01.2019.a

Korraldajatel on õigus auhinnatud fotosid tasuta avaldada EKRÜ kodulehel, ajakirjas ja teistes trükistes. Kõiki võistlusele saadetud pilte võib tasuta kasutada EKRÜ korraldatavatel näitustel ja muudel harivatel üritustel. Fotosid antud konkursile saates, on saatja neist tingimustest teadlik.

FCI 8. ja 9. rühmade näitus – 9.02.2019

Aeg: 9.02.2019

Koht: Kristiine Spordihall (Forelli 12, Tallinn 10621)

NB! Antud näitusel hinnatakse kuldseid retriivereid, samal ajal samas kohas  kuldsete retriiverite erinäitusel !

Lisainfo: Kalvo Kriisk (5047699), Merike Kalle (58071957),

Facebook üritus

Kohtunikud: Maja Bubalo (Horvaatia), Hildeward Hoenderken (Holland), Alexander Shishkin (Valgevene)

Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtuniku muuta!

Loe edasi

Kuldsete retriiverite erinäitus – 9.02.2019

Aeg: 9.02.2019

Koht: Kristiine spordihall (Forelli 12, Tallinn 10621)

Kohtunikud:  Susanna Zubair (kennel Thornywait, Suurbritannia) – emased,  Melissa Loverock (kennel Lovissa, Suurbritannia) – isased

Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtuniku muuta!

Lisainfo: Kalvo Kriisk (5047699), Merike Kalle (58071957),

Facebook 

Loe edasi

Kuldsete retriiverite erinäituse tulemused 17.08.2018

TULEMUSED leiad lingilt:

Näitusetulemused:

Näitusel valiti ka “PARIM PEA”, “PARIM TRIMMING” ning “PARIM LIIKUJA”

“PARIM PEA”   valiti järgmised koerad:       

GOLDFELLOW SILKY RIVER – VÕITJA                                                                                                      

KULLAPAI AMADEUS                                                                                         

MAJIK CALL ME ISHMAEL                                                                               

CATCH THE WIND JUST A NEW MAGIC                                                      

BELLA DORATA FOR ANGELS TO FLY                                                         

MEIEPERE AMELIE                                                                                            

RIERA JEWEL OF THE CROWN                                                                     

WILDGOLDENARYAT BRIGHT VICTORIA                                                 

I’M TERRA ANTYDA ELIZA

MEIEPERE RENDEZVOUS

GYPSY’S SOUL ROSEMARY

DOUBLE FLAME JUNE SUNSWEET

TRAMIN GATHELLA FOR RINGOKRIS

“PARIM TRIMMING” valiti järgmised koerad:

GOLDFELLOW SILKY RIVER – VÕITJA                                                                                                      

KULLAPAI AMADEUS                                                                                         

MAJIK CALL ME ISHMAEL                                                                               

CATCH THE WIND JUST A NEW MAGIC  – VÕITJA                                                    

BELLA DORATA FOR ANGELS TO FLY 

RIERA JEWEL OF THE CROWN   

WILDGOLDENARYAT BRIGHT VICTORIA                                                 

I’M TERRA ANTYDA ELIZA

DOUBLE FLAME JUNE SUNSWEET

“PARIM LIIKUJA” valiti järgmised koerad:

KULLAPAI AMADEUS 

LATTE GOLDEN EST BAXTER

MAJIK CALL ME ISHMAEL                                                                               

CATCH THE WIND JUST A NEW MAGIC  

SEMPRE FELICITA BENJAMIN

MEIEPERE OH HOW HAPPY

DUTCH CONSOLIDATION QUADRILLE

BELLA DORATA FOR ANGELS TO FLY – VÕITJA

MEIEPERE AMELIE

RIERA JEWEL OF THE CROWN

WILDGOLDENARYAT BRIGHT VICTORIA

I’M TERRA ANTYDA ELIZA

LAUREL DIADEM FORTUNATE

MEIEPERE RENDEZVOUS

GYPSY’S SOUL ROSEMARY

SODELIGHT BONITO SUENO

TRAMIN GATHELLA FOR RINGOKRIS

 

   

Retriiverite tõu,- ja tasemekatse tulemused 26.-27.05.2018

Kohtunik  ARI-PEKKA FAONTELL, Soome

Tõukatsel osales 7 kuldset retriiverit, 5 labradori retriiverit

TÕUKATSE dummidega sooritas
Kuldne retriiver Soft Soul Gift From Heaven – koerajuht Kaie Liivranna

TÕUKATSE saagiga sooritasid:

Kuldne retriiver Chess SopCretty Mr.Morris – koerajuht Kristiina Teesalu

Labradori retriiver My Brand House Of The Rising Sun – koerajuht Kersti Kuusk
Kuldne retriiver Bella Dorata Bond The Goldeneye – koerajuht Rita Kosenkranius
Labradori retriiver Touch My Soul Reverie Stream – koerajuht Anne Liis Poll
Labradori retriiver My Brand New Jaguar – koerajuht Taavi Põder

Tasemekatsel osales 5 kuldset retriiverit, 3 labradori retriiverit, 2 sildakarvalist retriiverit ja 2 chesapeake bay retriiverit

TASEMEKATSE tulemused

Siledakarvaline retriiver Bella Ant Bangos – koerajuht Migle Kaminiskaite AVA kl. II järk
Kuldne retriiver Doutch Consolidation Quadrille – koerajuht Tatjana Zamorskaja AVA kl. I järk
Labradori retriiver Way To Heaven Andreas – koerajuht Maria Grigorjeva ALG kl. II järk
Siledakarvaline retriiver Amazing Black Beauty Reverie Stream – mkoerajuht Anneli Ilumets ALG kl. II järk
Kuldne retriiver Akiradestemona – koerajuht Omar Filippov AVA kl . III järk
Chesapeake Bay retriiver Bastien Benjamin Z Konajkova Dvora – koerajuht Petras Adeikis AVA kl. II järk
Kuldne retriiver Lissandra Siduss Aureum – koerajuht N.Kobzare AVA kl. I järk
Kuldne retriiver Gypsy’ s Soul Rambutan – koerajuht Külli Laur VÕITJA kl. II järk