Üllatusterohke kevadpäev 14. aprillil 2002 Vääna-Jõesuus

Kuldsete Kevadpäev pakkus mitmes mõttes meeldivaid üllatusi. Kohale tuli üle 30 koera koos peremeeste ja ülejäänud pereliikmetega. Seega veetis metsa all koertega pühapäeva sadakond inimest. Aitäh kõigile osalejatele!

Ürituse tegevuskavva tõi meeldiva segaduse Krista koer Leedi, kes otsustas veidi peale Kevadpäevade ametlikku algust sünnitada sealsamas oma esimese kutsika! Vaprate ühingukaaslaste abiga saadi sellega suurepäraselt hakkama! PALJU ÕNNE EMME LEEDI ja SUURED TÄNUD ABISTAJATELE! Kokku sündis Leedil 9 kaunist ja tervet kutsikat.

Kevadpäev läks toredasti korda. Kari Lehtonen ja Monika viisid läbi näidistrimmimise. Pärast said soovijad ise kätt harjutada. Seni kuni osa rahvast trimmimist õppis, said ülejäänud lõkke ääres vorsti küpsetada ja teed ning kasemahla juua. Veidi hiljem korraldas treener Inga näitusekoolituse, kus jagati vajalikke näpunäiteid nii peremeestele kui koertele.

Kokkutulnud said oma rõõmudest ja muredest kõneleda, kogemusi vahetada ja teadjamatele koerakasvatajatele küsimusi esitada. Nõu andsid treenerid Evelin ja Inga, Kari, Monika, Kaidi, Reet, Mairi, Hellereet, Annika ja teised. Koerad, kes polnud jõudnud veel ujumas käia ja end ära määrida, jäädvustati ka fotodele. Loodetavasti said kõik kõhugi täis. Kaasatoodud toitudest parimaiks tunnistati Sveta tehtud kala fooliumis ja Kaidi küpsetatud kringel.