Näituste kalender

  • RV – Rahvusvaheline näitus – võisteldakse SERTile ja CACIBile
    KT – Kõikide tõugude näitus – võisteldakse SERTile
    RN – Rühmanäitus
    ERI – Erinäitus
    MA – Mitteametlik näitus – näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show

    EKLi kalendriplaan

    KuupäevNäitusKohtunikRegistreerimis tähtajad
    23.03.2019TALLINN (KT)Kristiine Uspenski, Eesti
    * 3.12 ** 22.01 *** 4.03
    24.03.2019TALLINN (KT)Kornelija
    Butrimova, Leedu
    * 3.12 ** 22.01 *** 4.03
    14.04.2019TALLINNA VÕITJA 2019 - (RV)Bruno Maffezzoni, Itaalia* 10.01 ** 14.03 *** 28.03
    27.04.2019NARVA (RV)Radovan Mazalica, Bosnia-Herzegovina * 15.01 ** 15.02 *** 25.03 **** 05.04
    28.04.2019NARVA (RV)Nikolay Sedykh, Venemaa* 15.01 ** 15.02 *** 25.03 **** 05.04
    04.05.2019RAKVERE (KT)Roxana Liliana Opris, Rumeenia* 31.01 ** 28.02 *** 31.03
    05.05.2019RAKVERE (KT)Natalia Sedykh, Venemaa* 31.01 ** 28.02 *** 31.03
    11.05.2019SÄREVERE (RN)Arvid Görasson, Rootsi* 25.03 ** 25.04
    25.05.2019SULBI (KT)George Schogol, Eesti* 31.01 ** 30.03 *** 06.05
    26.05.2019SULBI (KT)Dainora Sudeikiene, Leedu* 31.01 ** 30.03 *** 06.05
    01.06.2019LUIGE (ERI)Fiona Coward-Scholes, Suurbritannia* 05.05 ** 19.05
    02.06.2019LUIGE (RV) - EESTI VÕITJA 2019Ray Scholes, Suurbritannia* 14.02 ** 25.04 *** 16.05
    15.06.2019LUIGE (KT)Nikolay Sedykh, Venemaa* 22.04 ** 13.05 *** 29.05
    16.06.2019LUIGE (KT)Irina Poletaeva, Soome* 22.04 ** 13.05 *** 29.05
    22.06.2019IDA-VIRU MK (KT)
    23.06.2019IDA-VIRU MK (KT)
    29.06.2019IMAVERE (KT)Iraida Pirogova, Venemaa* 10.04 ** 10.06
    30.06.2019IMAVERE (KT)Monika Halmi, Ungari* 10.04 ** 10.06
    05.07.2019HARJU MK (RN)
    06.07.2019PÄRNU (RV)Juta Haranen, Eesti* 31.12 ** 28.02 *** 20.04 **** 05.06
    07.07.2019PÄRNU (RV)Siret Lepasaar, Eesti* 31.12 ** 28.02 *** 20.04 **** 05.06
    20.07.2019ELVA (KT)Jean-Francois
    Vanaken, Belgia
    * 15.04 ** 03.06 *** 04.07
    21.07.2019ELVA (KT)Savvas Hadjisavvas, Küpros* 15.04 ** 03.06 *** 04.0
    27.07.2019VANAMÕISA (KT)Jetta Tschokkinen, Soome* 01.04 ** 30.06 *** 15.07
    28.07.2019VANAMÕISA (KT)Martin Johansson, Rootsi* 01.04 ** 30.06 *** 15.07
    16.08.2019LUIGE (ERI)Henric Fryckstrand, Rootsi
    17.08.2019LUIGE (RV)
    18.08.2019LUIGE (RV)
    24.08.2019HAAPSALU (KT)
    25.08.2019HAAPSALU (KT)
    07.09.2019HARJU MK (KT)
    14.09.2019JÄRVA MK (RN)
    21.09.2019TALLINN (KT)
    22.09.2019TALLINN (RV)
    19.10.2019RAKVERE (KT)
    20.10.2019RAKVERE (KT)
    02.11.2019TARTU (RV)
    03.11.2019TARTU (RV)
    23.11.2019NARVA (KT)
    24.11.2019NARVA (KT)
    30.11.2019PÄRNU (KT)
    01.12.2019PÄRNU (KT)