Näituste kalender

  • RV – Rahvusvaheline näitus – võisteldakse SERTile ja CACIBile
    KT – Kõikide tõugude näitus – võisteldakse SERTile
    RN – Rühmanäitus
    ERI – Erinäitus
    MA – Mitteametlik näitus – näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show

    EKLi kalendriplaan

    KuupäevNäitusKohtunikRegistreerimis tähtajad
    13.05.2017SÄREVERE (ERI)Kalvo Kriisk, Eesti* 13.03 ** 13.04 *** 25.04
    02.06.2017LUIGE (RN)Bente Marker, Austraalia* 26.02 ** 30.04 *** 14.05
    03.06.2017VANAMÕISA (ERI)Catherine Collins, Iirimaa* 07.05 ***17.05
    04.06.2017EESTI VÕITJA 2017 (RV)Jef Verrees, Belgia* 16.02 ** 04.05 *** 11.05
    10.06.2017VANAMÕISA (KT)Knut Sigurd Wilberg, Norra* 15.02 ** 15.04 *** 20.05
    11.06.2017VANAMÕISA (RN)Moa Persson, Rootsi* 15.02 ** 15.04 *** 20.05
    17.06.2017LUIGE (KT)Roberto Schill, Rumeenia
    * 12.04 ** 02.05 *** 29.05
    18.06.2017LUIGE (KT)Viktor Shiyan, Ukraina* 12.04 ** 02.05 *** 29.05
    01.07.2017ÜLENURME (KT)Hiroshi Kamisato, Jaapan* 16.04 ** 15.05 *** 11.06
    02.07.2017ÜLENURME (KT)Mario Knoll, Brasiilia* 16.04 ** 15.05 *** 11.06
    08.07.2017PÄRNU (RV)Jelena Kruus, Eesti* 12.04 ** 08.06 *** 15.06
    09.07.2017PÄRNU (RV)Tino Pehar, Horvaatia* 12.04 ** 08.06 *** 15.06
    15.07.2017LEMBEVERE (RN)Hannele Jokisilta, Soome* 25.06 *** 02.07
    22.07.2017ELVA (KT)Vitor Veiga, Portugal* 11.04 ** 12.06 *** 01.07
    23.07.2017ELVA (KT)Annukka Paloheimo, Soome* 11.04 ** 12.06 *** 01.07
    05.08.2017OLGINO (KT)Petru Muntean, Rumeenia* 05.05 ** 05.06 *** 10.07
    06.08.2017OLGINO (KT)Augustin Ionescu, Rumeenia* 05.05 ** 05.06 *** 10.07
    12.08.2017SULBI (KT)Helina Simberg, Eesti* 19.03 ** 05.05 *** 16.07
    13.08.2017SULBI (KT)Linda Jürgens, Eesti* 19.03 ** 05.05 *** 16.07
    18.08.2017LUIGE (ERI)Heather Morrison, Austraalia* 04.08
    19.08.2017TALLINN (RV)Jari Partanen, Norra* 19.06 ** 20.07 *** 03.08
    20.08.2017TALLINN (RV)Mile Aleksoski, Makedoonia* 19.06 ** 20.07 *** 03.08
    26.08.2017LÄÄNE-VIRUMAA (ERI)
    02.09.2017HARJUMAA (KT)
    09.09.2017HAAPSALU (KT)Victor Lobakin, Azerbaidžaan* 12.06 ** 31.07 *** 25.08
    10.09.2017HAAPSALU (KT)Dina Korna, Eesti* 12.06 ** 31.07 *** 25.08
    24.09.2017TALLINN (RV)Tina Peixoto, Portugal* 23.05 ** 04.07 *** 30.08
    21.10.2017RAKVERE (KT)
    22.10.2017RAKVERE (KT)
    04.11.2017TARTU (RV)
    05.11.2017TARTU (RV)
    25.11.2017NARVA (KT)
    26.11.2017NARVA (KT)