06.02.2016 näituse ajakava

Asukoht / Showground: Kristiine Spordihall / Kristiine Sportshall – Forelli 12, 10621 Tallinn

Programm / Program:

09.00 Sissepääs näitusele / Showground is open

10.00 Ringi nr. 1 töö algus / Ring no. 1 start

12.00 Ring nr. 2,3,4 töö algus / Ring no. 2,3,4 start

16:45 Lõppvõistlused / Final competitions

Laupäev / Saturday 06.02.2016
RING 1
Kohtunik / Judge: Lynn Kipps, United Kingdom
ISASED/MALES

KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER

Beebiklass/Baby class

 

 

1

 

 

10:00

Kutsikaklass/Puppy class 4
Juunioriklass/Junior class 19
Noorteklass/Intermediate class 8
Avaklass/Open class 9
Kasutusklass/Working class 2
Tšempioniklass/Champion class 4
Veteraniklass/Veteran class 1
Kokku / Total 48
 

Kohtunik / Judge: Christine Ashton, United Kingdom

EMASED/FEMALES

KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER

Beebiklass/Baby class

 

 

2

 

 

12:30

Kutsikaklass/Puppy class 10
Juunioriklass/Junior class 18
Noorteklass/Intermediate class 6
Avaklass/Open class 15
Kasutusklass/Working class 2
Tšempioniklass/Champion class 4
Veteraniklass/Veteran class 4
Kokku / Total 61
 

Kohtunik / Judge: Lynn Kipps, United Kingdom

KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER

Kasvatajaklass/Breeder class

 

7

 

15:40

Järglasteklass/Progeny class 3
Paaride võistlus/Brace competition 3
Kokku / Total 13
 

RING 2

Kohtunik / Judge: Christian Geelmuyden, Norway
MOPS / PUG (253) 14 12:00
PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG (101) 14  
BOSTONI TERJER / BOSTON TERRIER (140) 2  
SHIH TZU / SHIH TZU (208) 7  
KING CHARLES SPANIEL / KING CHARLES SPANIEL (128) 3  
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL / CAVALIER KING CHARLES SPANIEL (136) 17 14:00
WELSHI SPRINGERSPANJEL / WELSH SPRINGER SPANIEL (126) 1
INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL (125) 4
INGLISE KOKKERSPANJEL / ENGLISH COCKER SPANIEL (5) 6
AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL (167) 9
Kokku / Total 77
 

RING 3

Kohtunik / Judge: Kostadin Shankov, Bulgaria
PRAHA ROTIPÜÜDJA / PRAGUE RATTER (F.C.I. poolt tunnustamata tõug / Breed not recognized by F.C.I.) 1 12:00
BELGIA GRIFOON / BELGIAN GRIFFON (81) 2
KROMFOHRLANDI KOER / KROMFOHRLÄNDER (192) 2
LÕVIKOERAKE / LITTLE LION DOG (233) 3
HIINA HARJASKOER / CHINESE CRESTED DOG (288) 12
PORTUGALI VEEKOER / PORTUGUESE WATER DOG (37) 3
HISPAANIA VEEKOER / SPANISH WATERDOG (336) 2
HOLLANDI VÄIKE VEELINNUKOER / SMALL DUTCH WATERFOWL DOG (314) 3
ROMAGNA VEEKOER / ROMAGNA WATER DOG (298) 3
SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER (121) 2
NOVA SCOTIA RETRIIVER / NOVA SCOTIA RETRIEVER (312) 4
CHESAPEAKE BAY RETRIIVER / CHESAPEAKE BAY RETRIEVER (263) 1
KIHARAKARVALINE RETRIIVER / CURLY COATED RETRIEVER (110) 1
LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER (122) 16 14:00
TOY-PUUDEL / TOY POODLE (172) 6
KÄÄBUSPUUDEL must & pruun & valge / MINIATURE POODLE black & brown & white (172) 1
VÄIKE PUUDEL must & pruun & valge / MEDIUM SIZE POODLE black & brown & white (172) 3
VÄIKE PUUDEL aprikoos & hall & punane / MEDIUM SIZE POODLE apricot & grey & red fawn (172) 3
SUUR PUUDEL must & pruun & valge / STANDARD POODLE black & brown & white (172) 2
SUUR PUUDEL aprikoos & hall & punane / STANDARD POODLE apricot & grey & red fawn (172) 3
Kokku / Total 73
 

RING 4

Kohtunik / Judge: Peter Van Baaren-Grob, Netherlands
VENE TOY, PIKAKARVALINE / RUSSIAN TOY, LONG-HAIRED (352) 2 12:00
CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA, SMOOTH-HAIRED (218) 8  
CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED (218) 10  
PAPILLON / PAPILLON (77) 12  
HAVANNA BICHON / HAVANESE (250) 7  
MALTA BICHON / MALTESE (65) 3 14:00
KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE (215) 4  
PEKINGI KOER / PEKINGESE (207) 6  
JAAPANI CHIN / JAPANESE CHIN (206) 8  
TIIBETI SPANJEL / TIBETAN SPANIEL (231) 11  
TIIBETI TERJER / TIBETAN TERRIER (209) 5  
LHASA APSO / LHASA APSO  (227) 9  
Kokku / Total 85

Lõppvõistlused / Finals :

Parim beebi / Best Baby Peter van Baaren-Grob
Parim kutsikas / Best Puppy Christian Geelmuyden
Parim kasvataja / Best Breeder Kostadin Shankov
Parim järglane / Best Progeny group Christian Geelmuyden
Parim paar / Best Brace Peter van Baaren-Grob
Parim veteran / Best Veteran Christian Geelmuyden
Parim juunior / Best Junior Kostadin Shankov
8. rühma parim / Best in Group 8 Christian Geelmuyden
9. rühma parim / Best in Group 9 Peter van Baaren-Grob
BEST IN SHOW Kostadin Shankov