Calendar

  • RV – International show – compete for CAC and CACIB
    KT – national show – compete for CAC
    RN – group show
    ERI – Speciality show
    MA – non-official show
    Estonian Kennel Union show calendar

    KuupäevNäitusKohtunikRegistreerimis tähtajad
    27.04.2019NARVA (RV)Radovan Mazalica, Bosnia-Herzegovina * 15.01 ** 15.02 *** 25.03 **** 05.04
    28.04.2019NARVA (RV)Nikolay Sedykh, Venemaa* 15.01 ** 15.02 *** 25.03 **** 05.04
    04.05.2019RAKVERE (KT)Roxana Liliana Opris, Rumeenia* 31.01 ** 28.02 *** 31.03
    05.05.2019RAKVERE (KT)Natalia Sedykh, Venemaa* 31.01 ** 28.02 *** 31.03
    11.05.2019SÄREVERE (RN)Arvid Görasson, Rootsi* 25.03 ** 25.04
    25.05.2019SULBI (KT)George Schogol, Eesti* 31.01 ** 30.03 *** 06.05
    26.05.2019SULBI (KT)Dainora Sudeikiene, Leedu* 31.01 ** 30.03 *** 06.05
    01.06.2019LUIGE (ERI)Fiona Coward-Scholes, Suurbritannia* 05.05 ** 19.05
    02.06.2019LUIGE (RV) - EESTI VÕITJA 2019Ray Scholes, Suurbritannia* 14.02 ** 25.04 *** 16.05
    15.06.2019LUIGE (KT)Nikolay Sedykh, Venemaa* 22.04 ** 13.05 *** 29.05
    16.06.2019LUIGE (KT)Irina Poletaeva, Soome* 22.04 ** 13.05 *** 29.05
    22.06.2019NARVA (KT)Myriam Vermeire, Belgia* 10.04 ** 10.05 *** 09.06
    23.06.2019NARVA (KT)Petr Rehanek, Tšehhi* 10.04 ** 10.05 *** 09.06
    29.06.2019IMAVERE (KT)Iraida Pirogova, Venemaa* 10.04 ** 10.06
    30.06.2019IMAVERE (KT)Monika Halmi, Ungari* 10.04 ** 10.06
    06.07.2019PÄRNU (RV)Juta Haranen, Eesti* 31.12 ** 28.02 *** 20.04 **** 05.06
    07.07.2019PÄRNU (RV)Siret Lepasaar, Eesti* 31.12 ** 28.02 *** 20.04 **** 05.06
    20.07.2019ELVA (KT)Jean-Francois
    Vanaken, Belgia
    * 15.04 ** 03.06 *** 04.07
    21.07.2019ELVA (KT)Savvas Hadjisavvas, Küpros* 15.04 ** 03.06 *** 04.0
    27.07.2019VANAMÕISA (KT)Jetta Tschokkinen, Soome* 01.04 ** 30.06 *** 15.07
    28.07.2019VANAMÕISA (KT)Martin Johansson, Rootsi* 01.04 ** 30.06 *** 15.07
    16.08.2019LUIGE (ERI)Henric Fryckstrand, Rootsi
    17.08.2019LUIGE (RV)Cathy Delmar, Iirimaa* 13.06 ** 18.07 *** 01.08
    18.08.2019LUIGE (RV)Herbert Klemann, Saksamaa* 13.06 ** 18.07 *** 01.08
    24.08.2019UUEMÕISA (KT)Joakim Ohlsson, Rootsi* 14.04 ** 12.05 *** 30.06 **** 03.08 ***** 11.08
    25.08.2019UUEMÕISA (KT)Dusan Paunovic, Serbia* 14.04 ** 12.05 *** 30.06 **** 03.08 ***** 11.08
    07.09.2019HARJU MK (KT)
    14.09.2019JÄRVA MK (RN)
    21.09.2019TALLINN (KT)
    22.09.2019TALLINN (RV)
    19.10.2019RAKVERE (KT)
    20.10.2019RAKVERE (KT)
    02.11.2019TARTU (RV)
    03.11.2019TARTU (RV)
    23.11.2019NARVA (KT)
    24.11.2019NARVA (KT)
    30.11.2019PÄRNU (KT)
    01.12.2019PÄRNU (KT)