11.02.2017 – Schedule and program

Date: 11.02.2017
Arena: Kristiine sports hall (Forelli 12, Tallinn 10621)

Info: Kalvo Kriisk (504 7699), Merike Kalle (5358 6378), naitus(ät)kuldne.ee

SHOW PROGRAM

10.00 SISSEPÄÄS NÄITUSELE / ENTRANCE OPEN

10.55 NÄITUSE AVAMINE / OPENING

11.00 RINGI 1 TÖÖ ALGUS / START WORKING RING NO 1

12.30 RINGIDE 2,3,4  TÖÖ ALGUS / START WORKING RING NO 2,3,4

16:45 AASTA KULDSE 2016 AUTASUSTAMINE / BEST GOLDENS OF 2016 PRIZE AWARDING

17:00 LÕPPVÕISTLUSED / FINALS

RING 1

Judge: Frank Kane, United Kingdom
GOLDEN RETRIEVER (111)
Beebiklass/Baby class 2 11:00
Kutsikaklass/Puppy class 15
Isased juunioriklass/ Male Junior class 13
Isased noorteklass/Male Intermediate class 1
Isased avaklass/ Male Open class 6
Isased kasutusklass/ Male Working class 4
Isased Tšempioniklass/ Male Champion class 4
Isased veteraniklass/ Male veteran class 2
Kokku / Total

 

47

 

Judge: Sue Loach, United Kingdom
Emased juunioriklass/ Female Junior class 15 13:21
Emased noorteklass/ Female Intermediate class 9
Emased avaklass / Female open class 17
Emased kasutusklass/Female Working class 1
Emased tšempioniklass/Female Champion class 1
Emased veteraniklass/ Female Veteran class 4
Kasvatajaklass/Breeder class 8
Järglasteklass/Progeny class 1
Paaride võistlus/Brace competition 4
Kokku / Total 60

RING 2

Judge: Åsa Andersson, Sweden
HIINA HARJASKOER / CHINESE CRESTED DOG (288) 10 12:30
CAVALIER KING CHARLES SPANJEL / CAVALIER KING CHARLES SPANIEL (136) 13
KING CHARLES SPANJEL / KING CHARLES SPANIEL (128) 1
MOPS / PUG (253) 7
INGLISE KOKKERSPANJEL / ENGLISH COCKER SPANIEL (5) 6 14:03
AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL (167) 1
SHIH TZU / SHIH TZU (208) 1
LHASA APSO / LHASA APSO (227) 2
TIIBETI TERJER / TIBETAN TERRIER (209) 4
CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA, SMOOTH-HAIRED (218) 12 14:45
CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED (218) 14
Kokku / Total 71

RING 3

Judge: Elisabetta De Luca, Italy
PHALENE / PHALENE (77) 1 12:30
PAPILLON / PAPILLON (77) 13
VENE TOY, PIKAKARVALINE / RUSSIAN TOY, LONG-HAIRED (352) 3
VENE TOY, SILEDAKARVALINE / RUSSIAN TOY, SMOOTH-HAIRED (352) 5
PRAHA ROTIPÜÜDJA / PRAGUE RATTER (F.C.I. poolt tunnustamata tõug / Breed not recognized by F.C.I.) 2
PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG (101) 4
BOSTONI TERJER / BOSTON TERRIER (140) 3
SUUR PUUDEL must & pruun & valge / STANDARD POODLE black & brown & white (172) 2 14:03
VÄIKE PUUDEL must & pruun & valge / MEDIUM SIZE POODLE black & brown & white (172) 3
VÄIKE PUUDEL aprikoos & hall & punane / MEDIUM SIZE POODLE apricot & grey & red fawn (172) 1
KÄÄBUSPUUDEL must & pruun & valge / MINIATURE POODLE black & brown & white (172) 3
KÄÄBUSPUUDEL aprikoos & hall & punane / MINIATURE POODLE apricot & grey & red fawn (172) 4
TOY-PUUDEL / TOY POODLE (172) 8
PEKINGI KOER / PEKINGESE (207) 5 15:06
JAAPANI CHIN / JAPANESE CHIN (206) 3
MALTA BICHON / MALTESE (65) 2
HAVANNA BICHON / HAVANESE (250) 1
COTON DE TULEAR / COTON DE TULEAR (283) 6
BOLOGNA BICHON / BOLOGNESE (196) 1
KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE (215) 2
Kokku / Total 72

RING 4

Judge: Jari Partanen, Norway
LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER (122) 46 12:30
NOVA SCOTIA RETRIIVER / NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEVER (312) 3
KIHARAKARVALINE RETRIIVER / CURLY COATED RETRIEVER (110) 1
SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER (121) 6 15:00
CHESAPEAKE BAY RETRIIVER / CHESAPEAKE BAY RETRIEVER (263) 1
PORTUGALI VEEKOER / PORTUGUESE WATER DOG (37) 1
HISPAANIA VEEKOER / SPANISH WATER DOG (336) 2
ROMAGNA VEEKOER / ROMAGNA WATER DOG (298) 4
INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL (125) 7
WELSHI SPRINGERSPANJEL / WELSH SPRINGER SPANIEL (126) 3
CLUMBERSPANJEL / CLUMBER SPANIEL (109) 1
SUSSEXI SPANJEL / SUSSEX SPANIEL (127) 1
LÕVIKOERAKE / LITTLE LION DOG (233) 3
BRÜSSELI GRIFOON / GRIFFON BRUXELLOIS (80) 1
VÄIKE BRABANDI GRIFOON / PETIT BRABANCON (82) 2
Kokku / Total 82

FINALS:

Parim beebi / Best Baby Elisabetta De Luca
Parim kutsikas / Best Puppy Åsa Andersson
Parim kasvataja / Best Breeder Åsa Andersson
Parim järglane / Best Progeny Jari Partanen
Parim paar / Best Brace Elisabetta De Luca
Parim veteran / Best Veteran Jari Partanen
Parim juunior / Best Junior Åsa Andersson
8. rühma parim / BIG8 Jari Partanen
9. rühma parim / BIG9 Elisabetta De Luca
BEST IN SHOW Frank Kane