FCI gr 8 & 9 groupshow

Date: 15.02.2020

Venue: T1 Mall of Tallinn (Peterburi tee 2, Tallinn 11415, Estonia)

NB! Golden retrievers have same time and same place specialty show!!!

Information: Kalvo Kriisk (+372 5047699), Merike Kalle (+372 58071957),

Facebook event

 

Judges:

Doron Rachlin (Israel)
Erwin Manders (The Netherlands)
Hannele Jokisilta (Finland)

Program:

10:00 – Sissepääs näitusele – veterinaar kontroll/ doors open, vet chechk start
11:00 – Hindamine ringides (maa-aluses parklas) / Judging in the rings (underground parking garage)

16:00 – Keskuse 1 korruse Festivali ala / Centrum 1st floor ground

  • Aasta kuldsete autasustamine 2019 / Top golden retrievers 2019 awards
  • lõppvõistlused / final rings
Finals Judge
Best breeder Alistair Scott, UK
Best Baby Alistair Scott, UK
Best Puppy Alistair Scott, UK
Best Brace Erwin Manders, NL
Best Veteran Erwin Manders, NL
Best in gr 9 Erwin Manders, NL
Best in gr 8 Doron Rachlin, IL
Best progeny Doron Rachlin, IL
Best Junior Doron Rachlin, IL
BEST IN SHOW Doron Rachlin, IL

Schedule:

Laupäev / Saturday 15.02.2020
RING 1
Kohtunik / Judge: Alistair Scott, United Kingdom
KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER (111) 90 11:00
Kokku / Total 90
RING 2
Kohtunik / Judge: Doron Rachlin, Israel
WELSHI SPRINGERSPANJEL / WELSH SPRINGER SPANIEL (126) 7 11:00
INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL (125) 6
PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG (101) 14
KING CHARLES SPANJEL / KING CHARLES SPANIEL (128) 1
SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER (121) 3
LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER (122) 35 12:35
SUUR PUUDEL must & pruun & valge / STANDARD POODLE black & brown & white (172) 1 14:20
VÄIKE PUUDEL must & pruun & valge / MEDIUM SIZE POODLE black & brown & white (172) 6
VÄIKE PUUDEL aprikoos & hall & punane / MEDIUM SIZE POODLE apricot & grey & red fawn (172) 1
KÄÄBUSPUUDEL must & pruun & valge / MINIATURE POODLE black & brown & white (172) 1
KÄÄBUSPUUDEL aprikoos & hall & punane / MINIATURE POODLE apricot & grey & red fawn (172) 4
TOY-PUUDEL / TOY POODLE (172) 3
Kokku / Total 82
RING 3
Kohtunik / Judge: Hannele Jokisilta, Finland
HISPAANIA VEEKOER / SPANISH WATER DOG (336) 6 12:00
PORTUGALI VEEKOER / PORTUGUESE WATER DOG (37) 1
ROMAGNA VEEKOER / ROMAGNA WATER DOG (298) 2
BARBET / FRENCH WATER DOG (105) 2
NOVA SCOTIA RETRIIVER / NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEVER (312) 5
KIHARAKARVALINE RETRIIVER / CURLY COATED RETRIEVER (110) 3
HOLLANDI VÄIKE VEELINNUKOER / NEDERLANDSE KOOIKERHONDJE (314) 1
PÕLLUSPANJEL / FIELD SPANIEL (123) 1 13:00
INGLISE KOKKERSPANJEL / ENGLISH COCKER SPANIEL (5) 3
AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL (167) 3
CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA, SMOOTH-HAIRED (218) 4
CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED (218) 6
CAVALIER KING CHARLES SPANJEL / CAVALIER KING CHARLES SPANIEL (136) 9
TIIBETI TERJER / TIBETAN TERRIER (209) 2
Kokku / Total 48
RING 4
Kohtunik / Judge: Erwin Manders, Netherlands
MOPS / PUG (253) 11 12:00
VENE TOY, PIKAKARVALINE / RUSSIAN TOY, LONG-HAIRED (352) 2
PAPILLON / PAPILLON (77) 5
PHALENE / PHALENE (77) 1
COTON DE TULEAR / COTON DE TULEAR (283) 3 13:00
MALTA BICHON / MALTESE (65) 1
HAVANNA BICHON / HAVANESE (250) 3
KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE (215) 5
TIIBETI SPANJEL / TIBETAN SPANIEL (231) 1
LHASA APSO / LHASA APSO (227) 2
JAAPANI CHIN / JAPANESE CHIN (206) 1
BELGIA GRIFOON / GRIFFON BELGE (81) 2
VÄIKE BRABANDI GRIFOON / PETIT BRABANCON (82) 5
BRÜSSELI GRIFOON / GRIFFON BRUXELLOIS (80) 2
Kokku / Total 44

Show loacation and entry points:

Rings are in underground warm parking garage / final will be 1st floor Festival area

Loe edasi

FCI gr. 8 & 9 groupshow – 9.02.2019

Date: 9.02.2019

Venue: Kristiine Sporthall (Forelli 12, Tallinn 10621)

NB! Golden retrievers have same time and same place specialty show!!!

Information: Kalvo Kriisk (+372 5047699), Merike Kalle (+372 53586378),

Facebook event

Judges: Maja Bubalo (Croatia), Hildeward Hoenderken (The Netherlands), Alexander Shishkin (Belorussia)

The Organising Committee reserves the right to make changes if necessary

Loe edasi

10.02.2018 – Groupshow for FCI groups 8 & 9

Date: 10.02.2018

Venue: Kristiine Sporthall (Forelli 12, Tallinn 10621)

NB! Golden retrievers have same time and same place specialty show!!!

Information: Kalvo Kriisk (+372 5047699), Merike Kalle (+372 53586378),

Facebook event

Judges: Maria Gvozdieva (Ukraine), Melita Groselj (Slovenia), Rafal First (Poland)

The Organising Committee reserves the right to make changes if necessary

Loe edasi

11.02.2017 – Groupshows for FCI 8 & 9

Date: 11.02.2017

Venue: Kristiine Sporthall (Forelli 12, Tallinn 10621)

NB! Golden retrievers have same time and same place specialty show!!!

Information: Kalvo Kriisk (+372 5047699), Merike Kalle (+372 53586378),

Judges: Åsa Andersson (Sweden), Jari Partanen (Norway), Elisabetta De Luca (Italy)

The Organising Committee reserves the right to make changes if necessary

Loe edasi

(Eestikeel) 17. jaanuar 2016 – Vaimastvere 8 & 9 rühma näitus

Sorry, this entry is only available in Estonian.

(Eestikeel) 16. jaanuar 2016 – Vaimastvere, 8 & 9 rühma näitus

Sorry, this entry is only available in Estonian.

06.02.2016 show schedule

Asukoht / Showground: Kristiine Spordihall / Kristiine Sportshall – Forelli 12, 10621 Tallinn

Programm / Program:

09.00 Sissepääs näitusele / Showground is open

10.00 Ringi nr. 1 töö algus / Ring no. 1 start

12.00 Ring nr. 2,3,4 töö algus / Ring no. 2,3,4 start

16:45 Lõppvõistlused / Final competitions

Laupäev / Saturday 06.02.2016
RING 1
Kohtunik / Judge: Lynn Kipps, United Kingdom
ISASED/MALES

KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER

Beebiklass/Baby class

 

 

1

 

 

10:00

Kutsikaklass/Puppy class 4
Juunioriklass/Junior class 19
Noorteklass/Intermediate class 8
Avaklass/Open class 9
Kasutusklass/Working class 2
Tšempioniklass/Champion class 4
Veteraniklass/Veteran class 1
Kokku / Total 48
 

Kohtunik / Judge: Christine Ashton, United Kingdom

EMASED/FEMALES

KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER

Beebiklass/Baby class

 

 

2

 

 

12:30

Kutsikaklass/Puppy class 10
Juunioriklass/Junior class 18
Noorteklass/Intermediate class 6
Avaklass/Open class 15
Kasutusklass/Working class 2
Tšempioniklass/Champion class 4
Veteraniklass/Veteran class 4
Kokku / Total 61
 

Kohtunik / Judge: Lynn Kipps, United Kingdom

KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER

Kasvatajaklass/Breeder class

 

7

 

15:40

Järglasteklass/Progeny class 3
Paaride võistlus/Brace competition 3
Kokku / Total 13
 

RING 2

Kohtunik / Judge: Christian Geelmuyden, Norway
MOPS / PUG (253) 14 12:00
PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG (101) 14  
BOSTONI TERJER / BOSTON TERRIER (140) 2  
SHIH TZU / SHIH TZU (208) 7  
KING CHARLES SPANIEL / KING CHARLES SPANIEL (128) 3  
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL / CAVALIER KING CHARLES SPANIEL (136) 17 14:00
WELSHI SPRINGERSPANJEL / WELSH SPRINGER SPANIEL (126) 1
INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL (125) 4
INGLISE KOKKERSPANJEL / ENGLISH COCKER SPANIEL (5) 6
AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL (167) 9
Kokku / Total 77
 

RING 3

Kohtunik / Judge: Kostadin Shankov, Bulgaria
PRAHA ROTIPÜÜDJA / PRAGUE RATTER (F.C.I. poolt tunnustamata tõug / Breed not recognized by F.C.I.) 1 12:00
BELGIA GRIFOON / BELGIAN GRIFFON (81) 2
KROMFOHRLANDI KOER / KROMFOHRLÄNDER (192) 2
LÕVIKOERAKE / LITTLE LION DOG (233) 3
HIINA HARJASKOER / CHINESE CRESTED DOG (288) 12
PORTUGALI VEEKOER / PORTUGUESE WATER DOG (37) 3
HISPAANIA VEEKOER / SPANISH WATERDOG (336) 2
HOLLANDI VÄIKE VEELINNUKOER / SMALL DUTCH WATERFOWL DOG (314) 3
ROMAGNA VEEKOER / ROMAGNA WATER DOG (298) 3
SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER (121) 2
NOVA SCOTIA RETRIIVER / NOVA SCOTIA RETRIEVER (312) 4
CHESAPEAKE BAY RETRIIVER / CHESAPEAKE BAY RETRIEVER (263) 1
KIHARAKARVALINE RETRIIVER / CURLY COATED RETRIEVER (110) 1
LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER (122) 16 14:00
TOY-PUUDEL / TOY POODLE (172) 6
KÄÄBUSPUUDEL must & pruun & valge / MINIATURE POODLE black & brown & white (172) 1
VÄIKE PUUDEL must & pruun & valge / MEDIUM SIZE POODLE black & brown & white (172) 3
VÄIKE PUUDEL aprikoos & hall & punane / MEDIUM SIZE POODLE apricot & grey & red fawn (172) 3
SUUR PUUDEL must & pruun & valge / STANDARD POODLE black & brown & white (172) 2
SUUR PUUDEL aprikoos & hall & punane / STANDARD POODLE apricot & grey & red fawn (172) 3
Kokku / Total 73
 

RING 4

Kohtunik / Judge: Peter Van Baaren-Grob, Netherlands
VENE TOY, PIKAKARVALINE / RUSSIAN TOY, LONG-HAIRED (352) 2 12:00
CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA, SMOOTH-HAIRED (218) 8  
CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED (218) 10  
PAPILLON / PAPILLON (77) 12  
HAVANNA BICHON / HAVANESE (250) 7  
MALTA BICHON / MALTESE (65) 3 14:00
KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE (215) 4  
PEKINGI KOER / PEKINGESE (207) 6  
JAAPANI CHIN / JAPANESE CHIN (206) 8  
TIIBETI SPANJEL / TIBETAN SPANIEL (231) 11  
TIIBETI TERJER / TIBETAN TERRIER (209) 5  
LHASA APSO / LHASA APSO  (227) 9  
Kokku / Total 85

Lõppvõistlused / Finals :

Parim beebi / Best Baby Peter van Baaren-Grob
Parim kutsikas / Best Puppy Christian Geelmuyden
Parim kasvataja / Best Breeder Kostadin Shankov
Parim järglane / Best Progeny group Christian Geelmuyden
Parim paar / Best Brace Peter van Baaren-Grob
Parim veteran / Best Veteran Christian Geelmuyden
Parim juunior / Best Junior Kostadin Shankov
8. rühma parim / Best in Group 8 Christian Geelmuyden
9. rühma parim / Best in Group 9 Peter van Baaren-Grob
BEST IN SHOW Kostadin Shankov

 

06.02.2016 – Groupshows for FCI 8 & 9

Date: 06.02.2016

Venue: Kristiine Sporthall (Forelli 12, Tallinn 10621)

NB! Golden retrievers have same time and same place specialty show!!!

Information: Kalvo Kriisk (+372 5047699), Merike Kalle (+372 53586378),

Judges:  Kostadin Shankov (Bulgaria), Peter Van Baaren-Grob (The Netherlands), Christian Geelmuyden (Norway)

The Organising Committee reserves the right to make changes if necessary

Loe edasi

(Eestikeel) 16. august 2015 – Tartu 8 & 9 rühma näitus

Sorry, this entry is only available in Estonian.

(Eestikeel) 29. mai 2015 – VIII & IX rühma näitus

Sorry, this entry is only available in Estonian.