FCI 8. ja 9. rühmade näitus – 15.02.2020

Aeg: 15.02.2020

Koht: T1 Mall of Tallinn (Peterburi tee 2, Tallinn 11415, Eesti)

NB! Antud näitusel hinnatakse kuldseid retriivereid, samal ajal samas kohas  kuldsete retriiverite erinäitusel !

Lisainfo: Kalvo Kriisk (5047699), Merike Kalle (58071957),

Facebook üritus

 

Kohtunikud:

Doron Rachlin (Iisrael)
Erwin Manders (Holland)
Hannele Jokisilta (Soome)

Programm:

10:00 – Sissepääs näitusele – veterinaar kontroll/ doors open, vet chechk start
11:00 – Hindamine ringides (maa-aluses parklas) / Judging in the rings (underground parking garage)

16:00 – Keskuse 1 korruse Festivali ala / Centrum 1st floor ground

  • Aasta kuldsete autasustamine 2019 / Top golden retrievers 2019 awards
  • lõppvõistlused / final rings
Lõppvõistlus Kohtunik
Parim Kasvataja Alistair Scott, UK
Parim Beebi Alistair Scott, UK
Parim Kutsikas Alistair Scott, UK
Parim Paar Erwin Manders, NL
Parim Veteran Erwin Manders, NL
9. rühma parim Erwin Manders, NL
8. rühma parim Doron Rachlin, IL
Parim järglane Doron Rachlin, IL
Parim Juunior Doron Rachlin, IL
Näituse parim Doron Rachlin, IL

Ajakava:

Laupäev / Saturday 15.02.2020
RING 1
Kohtunik / Judge: Alistair Scott, United Kingdom
KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER (111) 90 11:00
Kokku / Total 90
RING 2
Kohtunik / Judge: Doron Rachlin, Israel
WELSHI SPRINGERSPANJEL / WELSH SPRINGER SPANIEL (126) 7 11:00
INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL (125) 6
PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG (101) 14
KING CHARLES SPANJEL / KING CHARLES SPANIEL (128) 1
SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER (121) 3
LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER (122) 35 12:35
SUUR PUUDEL must & pruun & valge / STANDARD POODLE black & brown & white (172) 1 14:20
VÄIKE PUUDEL must & pruun & valge / MEDIUM SIZE POODLE black & brown & white (172) 6
VÄIKE PUUDEL aprikoos & hall & punane / MEDIUM SIZE POODLE apricot & grey & red fawn (172) 1
KÄÄBUSPUUDEL must & pruun & valge / MINIATURE POODLE black & brown & white (172) 1
KÄÄBUSPUUDEL aprikoos & hall & punane / MINIATURE POODLE apricot & grey & red fawn (172) 4
TOY-PUUDEL / TOY POODLE (172) 3
Kokku / Total 82
RING 3
Kohtunik / Judge: Hannele Jokisilta, Finland
HISPAANIA VEEKOER / SPANISH WATER DOG (336) 6 12:00
PORTUGALI VEEKOER / PORTUGUESE WATER DOG (37) 1
ROMAGNA VEEKOER / ROMAGNA WATER DOG (298) 2
BARBET / FRENCH WATER DOG (105) 2
NOVA SCOTIA RETRIIVER / NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEVER (312) 5
KIHARAKARVALINE RETRIIVER / CURLY COATED RETRIEVER (110) 3
HOLLANDI VÄIKE VEELINNUKOER / NEDERLANDSE KOOIKERHONDJE (314) 1
PÕLLUSPANJEL / FIELD SPANIEL (123) 1 13:00
INGLISE KOKKERSPANJEL / ENGLISH COCKER SPANIEL (5) 3
AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL (167) 3
CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA, SMOOTH-HAIRED (218) 4
CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED (218) 6
CAVALIER KING CHARLES SPANJEL / CAVALIER KING CHARLES SPANIEL (136) 9
TIIBETI TERJER / TIBETAN TERRIER (209) 2
Kokku / Total 48
RING 4
Kohtunik / Judge: Erwin Manders, Netherlands
MOPS / PUG (253) 11 12:00
VENE TOY, PIKAKARVALINE / RUSSIAN TOY, LONG-HAIRED (352) 2
PAPILLON / PAPILLON (77) 5
PHALENE / PHALENE (77) 1
COTON DE TULEAR / COTON DE TULEAR (283) 3 13:00
MALTA BICHON / MALTESE (65) 1
HAVANNA BICHON / HAVANESE (250) 3
KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE (215) 5
TIIBETI SPANJEL / TIBETAN SPANIEL (231) 1
LHASA APSO / LHASA APSO (227) 2
JAAPANI CHIN / JAPANESE CHIN (206) 1
BELGIA GRIFOON / GRIFFON BELGE (81) 2
VÄIKE BRABANDI GRIFOON / PETIT BRABANCON (82) 5
BRÜSSELI GRIFOON / GRIFFON BRUXELLOIS (80) 2
Kokku / Total 44

Näituse asendiplaan ja sissesõiduskeem

Näitus toimub T1 Mall of Tallinna maa-aluses soojas parklas. Lõppvõistlused keskuse 1 korruse Festivali alal.

Loe edasi

FCI 8. ja 9. rühmade näitus – 9.02.2019

Aeg: 9.02.2019

Koht: Kristiine Spordihall (Forelli 12, Tallinn 10621)

NB! Antud näitusel hinnatakse kuldseid retriivereid, samal ajal samas kohas  kuldsete retriiverite erinäitusel !

Lisainfo: Kalvo Kriisk (5047699), Merike Kalle (58071957),

Facebook üritus

Kohtunikud: Maja Bubalo (Horvaatia), Hildeward Hoenderken (Holland), Alexander Shishkin (Valgevene)

Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtuniku muuta!

Loe edasi

10.02.2018 – FCI 8 ja 9 rühmade näitus

Aeg: 10.02.2018

Koht: Kristiine Spordihall (Forelli 12, Tallinn 10621)

NB! Antud näitusel hinnatakse kuldseid retriivereid, samal ajal samas kohas  kuldsete retriiverite erinäitusel !

Lisainfo: Kalvo Kriisk (5047699), Merike Kalle (53586378),

Facebook üritus

Kohtunikud: Maria Gvozdieva (Ukraina), Melita Groselj (Sloveenia), Rafal First (Poola)

Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtuniku muuta!

Loe edasi

11.02.2017 – FCI 8. & 9. rühmade näitus

Aeg: 11.02.2017

Koht: Kristiine Spordihall (Forelli 12, Tallinn 10621)

NB! Antud näitusel hinnatakse kuldseid retriivereid, samal ajal samas kohas  kuldsete retriiverite erinäitusel !

Lisainfo: Kalvo Kriisk (5047699), Merike Kalle (53586378),

Kohtunikud: Åsa Andersson (Rootsi), Jari Partanen (Norra), Elisabetta De Luca (Itaalia)

Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtuniku muuta!

Loe edasi

17. juuli 2016 – 5 & 8 rühma näitus

kohtunik Riitta-Liisa Lehtonen, Soome
kuldseid 14

kõik tulemused:

Loe edasi

17. jaanuar 2016 – Vaimastvere 8 & 9 rühma näitus

Kohtunik: Annamaria Tarjan, Hungary

kuldseid 18

kõik tulemused:

Loe edasi

16. jaanuar 2016 – Vaimastvere, 8 & 9 rühma näitus

Kohtunik: Dmitry Prozorov, Russia

kuldseid 18

kõik tulemused:

Loe edasi

06.02.2016 – FCI 8. & 9. rühmade näitus

Aeg: 06.02.2015

Koht: Kristiine Spordihall (Forelli 12, Tallinn 10621)

NB! Antud näitusel hinnatakse kuldseid retriivereid, samal ajal samas kohas  kuldsete retriiverite erinäitusel !

Lisainfo: Kalvo Kriisk (5047699), Merike Kalle (53586378),

Kohtunikud: Christian Geelmuyden (Norra), Peter Van Baaren-Grob (Holland), Kostadin Shankov (Bulgaaria)

Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtuniku muuta!

Loe edasi

16. august 2015 – Tartu 8 & 9 rühma näitus

kuldseid 19
kohtunik Maria Dekaristou, Greece

kõik tulemused:

Loe edasi

29. mai 2015 – VIII & IX rühma näitus

Kohtunik: Ron Besoff, Australia

kuldseid 36

kõik tulemused:

Loe edasi