Kuldsete retriiverite erinäitus – 9.02.2019

Aeg: 9.02.2019

Koht: Kristiine spordihall (Forelli 12, Tallinn 10621)

Kohtunikud:  Susanna Zubair (kennel Thornywait, Suurbritannia) – emased,  Melissa Loverock (kennel Lovissa, Suurbritannia) – isased

Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtuniku muuta!

Lisainfo: Kalvo Kriisk (5047699), Merike Kalle (58071957),

Facebook 

Loe edasi

Kuldsete retriiverite erinäituse tulemused 17.08.2018

TULEMUSED leiad lingilt:

Näitusetulemused:

Näitusel valiti ka “PARIM PEA”, “PARIM TRIMMING” ning “PARIM LIIKUJA”

“PARIM PEA”   valiti järgmised koerad:       

GOLDFELLOW SILKY RIVER – VÕITJA                                                                                                      

KULLAPAI AMADEUS                                                                                         

MAJIK CALL ME ISHMAEL                                                                               

CATCH THE WIND JUST A NEW MAGIC                                                      

BELLA DORATA FOR ANGELS TO FLY                                                         

MEIEPERE AMELIE                                                                                            

RIERA JEWEL OF THE CROWN                                                                     

WILDGOLDENARYAT BRIGHT VICTORIA                                                 

I’M TERRA ANTYDA ELIZA

MEIEPERE RENDEZVOUS

GYPSY’S SOUL ROSEMARY

DOUBLE FLAME JUNE SUNSWEET

TRAMIN GATHELLA FOR RINGOKRIS

“PARIM TRIMMING” valiti järgmised koerad:

GOLDFELLOW SILKY RIVER – VÕITJA                                                                                                      

KULLAPAI AMADEUS                                                                                         

MAJIK CALL ME ISHMAEL                                                                               

CATCH THE WIND JUST A NEW MAGIC  – VÕITJA                                                    

BELLA DORATA FOR ANGELS TO FLY 

RIERA JEWEL OF THE CROWN   

WILDGOLDENARYAT BRIGHT VICTORIA                                                 

I’M TERRA ANTYDA ELIZA

DOUBLE FLAME JUNE SUNSWEET

“PARIM LIIKUJA” valiti järgmised koerad:

KULLAPAI AMADEUS 

LATTE GOLDEN EST BAXTER

MAJIK CALL ME ISHMAEL                                                                               

CATCH THE WIND JUST A NEW MAGIC  

SEMPRE FELICITA BENJAMIN

MEIEPERE OH HOW HAPPY

DUTCH CONSOLIDATION QUADRILLE

BELLA DORATA FOR ANGELS TO FLY – VÕITJA

MEIEPERE AMELIE

RIERA JEWEL OF THE CROWN

WILDGOLDENARYAT BRIGHT VICTORIA

I’M TERRA ANTYDA ELIZA

LAUREL DIADEM FORTUNATE

MEIEPERE RENDEZVOUS

GYPSY’S SOUL ROSEMARY

SODELIGHT BONITO SUENO

TRAMIN GATHELLA FOR RINGOKRIS

 

   

Retriiverite erinäitus 02.06.2018

Aeg: 02.06.2018 kell 11:00
Koht: Luige näituseväljak (Luige baas, Luige alevik, Kiili vald, Harjumaa, 75404)

Kohtunikud:

  • Chantal Varaine, Prantsusmaa (kennel Du Pays De Boheme)
  • Carina Östman, Rootsi (kennel Caci’s)Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtunike muuta!

Lisainfo: Kalvo Kriisk (+372 504 7699)

        

Loe edasi

10.02.2018 – Kuldsete retriiverite erinäitus

Aeg: 10.02.2018

Koht: Kristiine spordihall (Forelli 12, Tallinn 10621)

Kohtunikud:  Anne Falconer (kennel Siatham, Suurbritannia) – isased,  Jean Griggs (kennel Mulfield, Suurbritannia) – emased

Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtuniku muuta!

Lisainfo: Kalvo Kriisk (5047699), Merike Kalle (53586378),

Facebook 

Loe edasi

10.02.2018 – FCI 8 ja 9 rühmade näitus

Aeg: 10.02.2018

Koht: Kristiine Spordihall (Forelli 12, Tallinn 10621)

NB! Antud näitusel hinnatakse kuldseid retriivereid, samal ajal samas kohas  kuldsete retriiverite erinäitusel !

Lisainfo: Kalvo Kriisk (5047699), Merike Kalle (53586378),

Facebook üritus

Kohtunikud: Maria Gvozdieva (Ukraina), Melita Groselj (Sloveenia), Rafal First (Poola)

Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtuniku muuta!

Loe edasi

Retriiverite erinäituse tulemused 03.06.2017

B E S T   I N   S H O W

BIS

I      LABRADORI RETRIIVER- DEEP IN LOVE IN ASIA DE VIVA LEGENDA (om.Anna Lukianova, Russia)

II     SILEDAKARVALINE RETRIIVER – BLUE-BLOODED CAPTAIN BASTETA (om.Tatjana Zamorskaja, Eesti)

III   KULDNE RETRIIVER – MILBU TWISTER TO NENUORAMOS (om.Sonata Petraitiene, Lithuania)

IV     CHESAPEAKE BAY RETRIIVER – ARNAC BAY GULL (om.Triinu Ann Mölder, Eesti)

V       NOVA SCOTIA RETRIIVER – MAGICFOX’S NEBBIOLO (om.Hanna-Liisa Helin&Jarno Niemi, Finland)

VI       KIHARAKARVALINE RETRIIVER – AMBASSADOR OF LOVE GOLIGHTLY (Tereza Stenclava, Latvia)

BEEBID

I           KULDNE RETRIIVER – GOLDEN GO-GETTERS GOLD RUSH (om.Mairi Siimon, Eesti)

II          LABRADORI RETRIIVER –ROYAL BROWN I AINT YOUR MAMA (om.Britta Puusepp, Eesti)

KUTSIKAD

I             KULDNE RETRIIVER – RINGOKRIS MELIAN OLIMAR (om.Heili Einasto & Inga Sild & Margit Võlma, Eesti)

II           LABRADORI RETRIIVER –UNITED DREAMS RAMMSTEIN (om.Maria Kappi, Eesti)

VETERANID

I              SILEDAKARVALINE RETRIIVER – FOWL REED’S BLACKPOOL (om.Veera Jääskeläinen, Finland)

II            KULDNE RETRIIVER – GREENHILL’S PIECE OF MASTER (om.Anu Vainio, Finland)

III           KIHARAKARVALINE RETRIIVER- JUHELLUS NICKELSTEEL (om.Mervi Määttänen & Petri Heinänen, Finland)

IV            NOVA SCOTIA RETRIIVER- COPPERFOX’S CARINA (om.Hanna-Liisa Helin, Finland)

V              LABRADORI RETRIIVER – MERRILOW DAMASKUS (om.Pille-Riin Sepp, Eesti)

JUUNIORID

I                KULDNE RETRIIVER – SIIMLINE’S MY SIGN IS NO(kasv.Kersti & Marika Paju)

II               KIHARAKARVALINE RETRIIVER – AMBASSADOR OF LOVE GOLIGHTLY (Tereza Stenclava, Latvia)

III              LABRADORI RETRIIVER – SOLDALENS KISS ME GOODNIGHT (om.Marina Lindberg-Jaksola, Finland)

IV               SILEDAKARVALINE RETRIIVER – HEILURIHÄNNÄN TIGER’S HOPE (om.Veera Jääskeläinen & Tanja Porttikallio, Finland)

V                 NOVA SCOTIA RETRIIVER –  FUNNY FOOT’S GIFT OF APACHE (om.Noora  Hokkanen, Finland)

VI                CHESAPEAKE BAY RETRIIVER – ARNAC BAY GULL (om.Triinu Ann Mölder, Eesti)

TÖÖKOER

I                   SILEDAKARVALINE RETRIIVER – BLUE-BLOODED CAPTAIN BASTETA(om.Tatjana Zamorskaja, Eesti)

II                  KULDNE RETRIIVER – DUTCH CONSOLIDATION QUADRILLE (om.Tatjana Zamorskaja, Eesti)

III                 LABRADORI RETRIIVER – NORBON HILL ENIGMA (om.Maria&Aleksander-Mark&Spartak Kappi, Eesti)

IV                 NOVA SCOTIA RETRIIVER – REDADICT MEASURE MAID (om.Johanna Nyberg, Finland)

KASVATAJA

I                    kennel HARVAHAMPAAN (om.Mikko Saastamoinen, Finland)

II                    kennel CLEARING POND’S (om.Riikka Aholammi, Finland)

III                   kennel SOLDALENS (om.Marina Lindberg-Jaksola, Finland)

JÄRGLANE

I                      I’M TERRA ANTYDA REAL FEELING (om.Mairi Siimon, Eesti)

KÕIK TULEMUSED:

Retriiverite erinäitus 3.juunil 2017

Aeg: 03.06.2017 kell 12:00
Koht: Vanamõisa Vabaõhukeskus (Vabaõhukeskuse tee 20, Alliku küla Saue vald 76401 Eesti)

Kohtunikud:

  • Catherine Collins, Iirimaa (kennel Erinderry) – kuldne retriiver,  chesapeake bay retriiver
  • Jef Verrees, Belgia (kennel Lucifer’s Delight) – labradori retriiver, siledakarvaline retriiver, nova scotia retriiver, kiharakarvaline retriiver

Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtunike muuta!

Lisainfo: Kalvo Kriisk (5047699)

        

Loe edasi

11.02.2017 – kuldsete retriiverite erinäitus

Aeg: 11.02.2017

Koht: Kristiine spordihall (Forelli 12, Tallinn 10621)

Kohtunikud:  Frank Kane (Suurbritannia) – isased, Sue Loach (kennel Putjade, Suurbritannia) – emased

Näituse korraldaja jätab endale õiguse vajadusel kohtuniku muuta!

Lisainfo: Kalvo Kriisk (5047699), Merike Kalle (53586378),

Loe edasi

19. august 2016 – Kuldsete retriiverite erinäitus Luige

Kohtunik: Jose Miguel Doval Sanchez, Spain
kuldseid 48

kõik tulemused:

Loe edasi

16. juuli 2016 – Retriiverite Erinäitus

kuldseid 52
kohtunik Mary Neil, UK

Loe edasi